Sokolský ples

Sokolský ples 2023

Sokolský ples 2021

Sokolský ples v roce 2021 byl zrušen z důvodu celosvětové pandemie Covid-19

Sokolský ples 2020

Sokolský ples v roce 2020 bude na svatého Valentýna v pátek 14.února na sále "U Černé věže" v Drahanovicích. Těšit se můžete na vystoupení Pole Dance tanečnice, kapelu VIA PABĚDA, bohatou tombolu, skvělé lidi, hromadu pití a jídla. Srdečně zvou drahanovičtí sokoli TJ Sokol Drahanovice, Tělovýchovná jednota SOKOL Drahanovice z.s.

Sokolský ples 2019

Sokolský ples, se v roce 2019, uskuteční v pátek 22.února od 20.00h Přijďte, všichni jste zváni. Těšit se můžete na zvěřinový guláš a bohatou tombolu.

Sokolský ples 2018

Dne 16. Února se uskutečnil tradiční Sokolský ples v sále hostince „U Černé věže“. Účast byla tentokrát dobrá a věříme, že návštěvníci plesu se i dobře bavili k čemuž jim hrála skupina ROXY. Součástí plesu byla i bohatá tombola. Tímto děkujeme všem, kteří nám do tomboly přispěli nějakou cenou.


Sokolský ples 2017

Dne 10. Února se uskutečnil tradiční Sokolský ples v sále hostince „U Černé věže“. Účast byla tentokrát dobrá a věříme, že návštěvníci plesu se i dobře bavili k čemuž jim hrála skupina ROXY. Součástí plesu byla i bohatá tombola. Tímto děkujeme všem, kteří nám do tomboly přispěli nějakou cenou.