Sokolský ples

Sokolský ples 2024

Sokolský ples 2023

Sokolský ples se v roce 2023 konal v KD Ludéřov, v pátek 24.února 2023. Zahrála nám kapela L.I.F. Band. Proběhlo půlnoční překvapení, bohatá tombola, vstupně 100Kč, občerstvení bylo zajištěno. Akce se vydařila!

Sokolský ples 2022

Sokolský ples v roce 2022 byl znovu zrušen z důvodu Covid-19

Sokolský ples 2021

Sokolský ples v roce 2021 byl zrušen z důvodu celosvětové pandemie Covid-19

Sokolský ples 2020

Sokolský ples v roce 2020 byl na svatého Valentýna v pátek 14.února na sále "U Černé věže" v Drahanovicích. Proběhlo vystoupení Pole Dance tanečnice, kapela VIA PABĚDA, bohatá tombola, skvělé lidi, hromadu pití a jídla. Srdečně zvou drahanovičtí sokoli TJ Sokol Drahanovice, Tělovýchovná jednota SOKOL Drahanovice z.s.

Sokolský ples 2019

Sokolský ples, se v roce 2019, uskutečnil v pátek 22.února od 20.00h Přišli všichni. Těšit jsme se mohli na zvěřinový guláš a bohatou tombolu.

Sokolský ples 2018

Dne 16. Února se uskutečnil tradiční Sokolský ples v sále hostince „U Černé věže“. Účast byla tentokrát dobrá a věříme, že návštěvníci plesu se i dobře bavili k čemuž jim hrála skupina ROXY. Součástí plesu byla i bohatá tombola. Tímto děkujeme všem, kteří nám do tomboly přispěli nějakou cenou.

Sokolský ples 2017

Dne 10. Února se uskutečnil tradiční Sokolský ples v sále hostince „U Černé věže“. Účast byla tentokrát dobrá a věříme, že návštěvníci plesu se i dobře bavili k čemuž jim hrála skupina ROXY. Součástí plesu byla i bohatá tombola. Tímto děkujeme všem, kteří nám do tomboly přispěli nějakou cenou.