Report o utkání

FC Lužice - TJ Sokol Drahanovice 3:5 (1:2)

Branky: Radim Bednář 2x, Ondřej Bednář, Jiří Navrátil, Tomáš Prucek

Sestava: Dopita, Cileček, Malý, Tisoň, Kosina, Brhel, Bednář O., Černohous, Navrátil, Pucek, Bednář R.
Střídačka: Kamínek M., Florián J., Hradecký

Absence: Lukáš Sobota, Marek Kment, Antonín Kment - poranění kolena
                   Miroslav Bartl - svalové zranění
                   Šimon Lakomý - bez omluvy

V bráně nastoupil Lukáš Dopita
Obrana zprava: Cileček, Malý, Tisoň, Kosina
Záloha zprava: Brhel, O. Bednář, Černohous, Navrátil
Útok: Prucek, R.Bednář

K zápasu jsme nastoupili ve zbrusu nové sestavě, kdy byl na útočníka posunut Radim Bednář, což se projevilo jako mistrovský tah od kouče a zajistilo to po dlouhé době 3 body pro drtič! Body jsme už potřebovali jako sůl.

Tomuto skvělému výsledku moc nenasvědčovala atmosféra před zápasem, když jsme v šatně, již v Lužicích, zjistili, že jsme si dovezli málo štulpen, naštěstí Nám domácí nějaké půjčili. Tato událost nebyla jediná chmurná pro tento zápas, další Nám připravil několikrát pan rozhodčí. Zkraje prvního poločasu jsme mohli jít do vedení, kdy šel Prucek sám na brankáře, obhodil si jej a ten ho nekompromisně sundal k zemi, jasná červená, o to víc jsme byli zděšeni po výroku rozhodčího že se nic neděje, v tu chvíli jsem si říkal ten chlapec, rozhodčí, to dnes nemůže přežít, ale udrželi jsme se. Rychle jsme se otřepali a dali dva regulérní góly. Pan rozhodčí si řekl, že přeci jen domácím ještě pomůže a pískl jim první penaltu, ovšem pravda se ukázala a domácí hráč orazítkoval naštěstí jen tyč. Za chvíli vykouzli rozhodčí přímý kop těsně za šestnáctkou. Tentokrát lužickým přálo štěstí a vstřelili kontaktní branku, nesmím opomenout, že při této brance nemá čisté svědomí Náš brankař, ta slavná věta že míč zaplaval :) jinak to měl v rukách. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro drtiča. Ovšem nástup do druhého poločasu jsme měli přímo famózní, z říše snů. Ric pic a bylo to 5:1 Až ke konci zápasu domácí trochu zkorigovali výsledek jedním gólem z brejku a druhým, no to snad ani nenapíšu, nebo se zas naseru, rozhodčí vykouzlil druhou penaltu pro domácí, naštěstí to bylo v poslední minutě zápasu, takže její proměnění Nás již tolik štvát nemuselo. Zápas skončil 5:3 v Náš prospěch a my mohli začít slavit, už jsme skoro zapomněli Naše vítězné chorály, ale rychle jsme si vzpomněli a cesta autobusem domů z Lužic byla velmi veselá. Dalším pozitivem byl návrat Michala Kamínka alias zidana, který, pevně věřím, obnoví svou kariéru a bude chodit pravidelně, jen více takových.

To je vše, další zápas odehrajeme, protože budou Velikonoce, netradičně, již v pátek na Našem hřišti, kdy soupeřem Našeho týmu bude celek Červenky. Výkop bude tradičně v 15:30
Tímto Vás všechny zvu, přijďte podpořit Naše borce!

Drahanovice - Náklo 0:5 (0:3)

Brankář: Lukáš Dopita 1

Pravý bek: Mojmír Cileček 2

Pravý stoper: Tomáš Tisoň 5

Levý stoper: Dušan Černohous 3

Levý bek: Michal Kosina 4

Pravý záložník: Jiří Navrátil ml. (r1998) 21

Střední záložníci: Ondřej Brhel 6, Lukáš Sobota 78, Ondřej Bednář 9

Levý halv: Radim Bednář 15

Útočník: Tomáš Prucek 10

Po střídání kvůli zranění Mojmíra Cilečka v prvním poločase se na pravého beka stáhl levý záložník Radim Bednář a na levém halvu se pak střídali dva hráči, které jsme měli dnes na střídání, těmi byli Jan Florián a Šimon Lakomý

Opět jsme nedokázali vsítit branku, i přes, minimálně, tři naše stoprocentní šance. Soupeř Nás přehrával na celé čáře. Drželi jsme se do třicáté minuty, kdy jsme zase obdrželi branku jako první a to Nás položilo, nevím, sesypali jsme, nedokážu to vysvětlit, ale během deseti minut už to bylo 0:3 a tak skončil první poločas. V druhém poločase Nás soupeř mlel, z jejich strany to byla až skoro exibice, hráli opravdu dobře, od většího přídělu Nás ještě ochránil několika zákroky golman. Ve druhém poločase jsme obdrželi už jen dvě branky, z toho byla jedna z penalty. Tak skončila Naše slavná premiéra na domácím hřišti v novém roce 2019, kdy jsme pokřtili nové dresy druhým pětigólovým nášupem. Taková to mohla být krásná neděle, krásné počasí, plný dům, no a nejdřív dostali na prdel dorostenci a pak i muži.

Dobrý den.

TJ Blatec - TJ Sokol Drahanovice 5:0 (2:0)

Sestava: Dopita, Cileček, Malý, Kosina, Černohous, Navrátil, Brhel, Bednář O., Bednář R., Kment A., Prucek

Na střídání byl nachystán: Tisoň T. (nehrající-hrající trenér)

Na zápas jsme jeli autobusem s fanoušky. Autobus byl z půlky zaplněn. Již příjezd autobusu naznačoval nepříjemnosti, skrz uzavírku v blatci se řidič točil na silnici a málem prorazil olejovou vanu, naštěstí jen málem.

Areál v Blatci byl plný lidí, dělali plno věcí v udírně, otevírali hospodu na hřišti po rekonstrukci.

Na zápas nás bylo akorát 11 Ze sestavy vypadli pro zranění Sobota, Bartl a Kment M.

Report ze stránek Blatce: https://www.tjblatec.cz/

Zápas rozhodl první gól, který dal Blatec po Našich chybách a navíc nejspíš z ofsajdu. Na to že na zápas byli delegovaní 3 rozhodčí, z toho 2 pomezní snad ještě školou povinní, bylo docela dost situací ze strany rozhodčích nepřesných.

Ale rozhodčí Nám to neprohrál, prohráli jsme si to sami.

Soupeř byl mnohem více hladový po gólech. Všude byl dříve, start na balón lepší, osobní souboje vyhrávali, odražené balony měli oni. Tyto věci rozhodují zápas a proto výsledek vypadá, tak jak vypadá. Jednalo se o první zápas, ještě si můžeme říkat soupeř byl lepší, ale pokud se to bude opakovat i v dalších zápasech, tak to znamená že my jsme špatní a musíme něco změnit. V dalším zápase Nás čeká sokol Náklo, o kterých se říká že přes zimu, a tak celkově, vůbec netrénují, takže jak i s nima nebudeme stíhat, tak už to bude opravdu alarmující!

Doufáme že Nás neopustí Naši fanoušci, kteří jsou fantastičtí a v Blatci se sjeli, i po vlastní ose, ve velkém počtu.

V týdnu potrénujeme a Náklo porazíme.